Město Kamenický Šenov
Město Kamenický Šenov

Změna ve vedení města

Ve středu 15. července 2020 v průběhu 16. jednání Zastupitelstva města Kamenický Šenov byl ze své funkce odvolán starosta města Bc. František Kučera (KAMENICKÝ ŠENOV). Odvolání předcházela řada problémů a rozhodnutí bylo dosaženo napříč politickým spektrem. Zastupitelstvo na včerejším jednání dále odvolalo dva členy rady města, Mgr. Věru Kreuzovou (KAMENICKÝ ŠENOV) a pana Ericha Hovorku (KAMENICKÝ ŠENOV). Neschválením návrhu na odvolání byla potvrzena ve funkci členky městské rady Mgr. Martina Pajerová (ODS). Novým starostou města byl zvolen pan Michal Třešňák (NAŠE MĚSTO), na posty odvolaných radních byli schváleni pan Jiří Šimůnek (KAMENICKÝ ŠENOV) a pan Jan Moravec (NAŠE MĚSTO). Místostarostou města zůstává pan Petr David (ODS).

Datum vložení: 16. 7. 2020 13:57
Datum poslední aktualizace: 16. 7. 2020 13:58
Autor: Správce Webu

Název statického pruhu

Název pruhu s animací