Obsah

Nejrychlejší Šenovská rodina

Datum konání:
1. 8. 2020 od 09:00 - 2. 8. 2020 do 19:00
Typ akce:
"běh"
Místo konání:
Kamenický Šenov - Kamenický Šenov

KDY? … V SOBOTU 1. 8. A V NEDĚLI 2. 8. (oba dva dny v časech 9 – 12h a 13 – 19h) KDE? … ASFALTOVÉ HŘIŠTĚ SPORTOVNÍHO AREÁLU „U SOKOLOVNY“ (vstup z ulice Příčná) O CO JDE? …ŠTAFETOVÝ ZÁVOD NA 4 x 120 METRŮ KDO? … ŠTAFETU TVOŘÍ POUZE ČLENOVÉ JEDNÉ RODINY. MAMKA, TAŤKA, DCERA, SYN, BABI, DĚDA, STREJDA, TETA A TO V JAKÉKOLI KOMBINACI. (ve výjimečném případě bude štafetě povolen jeden nečlen rodiny ve věku do 12 let) JAK? … PŘIJDETE KDYKOLI VE VÝŠE UVEDENÝCH HODINÁCH, ODBĚHNETE nebo OBEJDETE TRASU, POVĚŘENÁ OSOBA VÁM ZAZNAMENÁ ČAS A VÝSLEDKY PAK BUDOU V NEDĚLI VEČER 2. 8. ZVEŘEJNĚNY NA FACEBOOKU MĚSTA CO ZA TO? ... ÚČAST V ZÁVODĚ JE ZDARMA. RODINNÉ ŠTAFETY UMÍSTĚNÉ NA PRVNÍCH TŘECH MÍSTECH BUDOU V NÁSLEDUJÍCÍM TÝDNU ČEKAT CENY NA RADNICI HLAVNÍ CENA? …VÍTĚZNÁ ŠTAFETA ZÍSKÁVÁ VOUCHER NA DVĚ VSTUPENKY NA PLES MĚSTA

Zobrazit více

Dan Váchal / Obrazy

Datum konání:
1. 8. 2020 od 10:00 - 30. 8. 2020 do 17:00
Typ akce:
"výstava obrazů - malířství"
Místo konání:
Sklářské muzeum Kamenický Šenov - Osvobození 69, Kamenický Šenov

Výstava obrazů kamenickošenovského malíře, absolventa SUPŠ sklářské v Kamenickém Šenově Dana Váchala.

Zobrazit více

Kino pod hvězdami

Datum konání:
2. 7. - 4. 9. 2020 začátek od 12:10
Typ akce:
"komedie (film)"
Místo konání:
Kamenický Šenov - Kamenický Šenov

Těšte se na kino pod hvězdami S postupným uvolňováním vládních nařízení se do našeho města pomalu vrací i menší kulturní akce. V červnu se na Vás bude těšit paní knihovnice s přednáškou o Jordánsku a farnost otevře oba své kostely v rámci Noci kostelů. V červenci pro Vás naše muzejnice připravují Lenfest a i kino nezůstane pozadu, těšit se totiž můžete na oblíbená letní kina. Promítat budeme na různých místech napříč celým městem - sejdeme se v areálu škol a školek, u kina, ve sportareálu u Sokolovny či na koupališti, samozřejmostí bude i občerstvení. Šenovské kino pod hvězdami Vám v průběhu letních prázdnin nabídne komedie, animáky i rodinné filmy. Čtyři filmy jsou pevně dané, ale výběr toho pátého necháme na Vás... sami tak rozhodnete, který film chcete vidět na koupališti. Na výběr máte : životopisný film Bohemian Rhapsody muzikál Mamma mia 2 česká komedie Chlap na střídačku česká krimikomedie Případ mrtvého nebožtíka český thriller Modelář Váš výběr můžete do 15. června nechat na podatelně úřadu, poslat email na adresu kultura@kamenicky-senov.cz či hlasovat na facebooku. Vstupné na letní kino bude 50 Kč či si můžete na infocentru či v kanceláři kultury zakoupit pernamentku na všech pět filmů za 200 Kč. Posezení si prosím vemte s sebou!!! Samozřejmě stále platí přísné dodržování hygienických pravidel na všech akcích!!! Budeme se těšit!

Zobrazit více

Pohádkový les - Zachraňte vílu Vodněnku!

Datum konání:
30. 11. 1999 od 00:00 - 5. 9. 2020 do 19:00
Typ akce:
"akce pro děti"
Místo konání:
Kamenický Šenov - Kamenický Šenov

V sobotu 5.9.2020 se koná 1. Společný pohádkový les - aneb Zachraňte vílu Vodněnku! Pohádkové putování plné her a soutěží. Start od 13:30 do 15:00 na koupališti v Kamenickém Šenově Cíl koupaliště v H. Prysku, ukončení cca 18:00 - 19:00 h. Autobusová doprava zajištěna! Výtvarné dílny, malování na obličej, hry, soutěže, bublinová dílna, odměny..

Zobrazit více